Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-09, 09:44   #4417
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Też ja uwielbiam

Promocje są ogłaszane na fb beautyblender.net.pl warto poczekać na dwupak z darmową przesyłką i gratisem (mydełko i mini bb).

Opinie są różne. Ja lubię obie gąbki. RT lepiej się sprawdza do gęstych, kremowych podkładów, bo jest twardsza, bardziej zbita. BB jest idealny do tych bardziej płynnych.

O mini krążą różne opinie. Ja ją lubię. Nie używam dużego bb do korektora pod oczy, bo nie chcę nakładać podkładu pod oczy.

Mydełko jest takie sobie. Lepiej się myje gąbki i pędzle trójwarstwowym płynem diy
Może tak zrobię

Zwykle używam gęstych podkładów, no, ale zobaczę, może akurat zda egzamin
Słyszałam, ze wiele osób ten maluch rozczarował. Dobrze, że się u Ciebie sprawdza Wygodnie się go używa?

Co to za płyn diy?

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja używam RT, lubię bardzo tą płaską cześć. Macalam BB i szczerze mówiąc był delikatniejszy, ale bardzo podobny. Kiedyś go kupię, na razie mam w zapasie jeszcze jednego RT.
Używałam gąbki z Donegala, rzekomo prawie jak BB, była twarda jak kamień. No i Killys z SP - fatalna.
Ponoć te Blend it są jeszcze mięciutkie i ok, są tańsze od RT, ale sama nie sprawdzałam.

Ja mylam olejkiem, ale teraz myje szamponem dla dzieci Baby Dream z Rosa, bardzo jestem z niego zadowolona.
neath jest offline Zgłoś do moderatora