Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - karmelkowe włosy:))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-11, 08:17   #1125
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez afamari Pokaż wiadomość
Majreg, może i masz rację, rzeczywiście szkoda mi tych moich włosów troszke, ale mam te naturalne juz okolo 3 lat i troche znudzil mi sie moj kolor (zreszta na zdjeciu go widac). Moze i zdrowe i polysk jest, ale taki nudne...
Jesli Casting sie zmywa, to chyba nie zaszkodzi to bardzo? Problem w tym, ze jesli sie rozjasnia rzeczywiscie, to na pewno beda suche.
NO i teraz to nie wiem co robic
pozdrawiam!
Zmywa się tylko odcień, ale skutki działania wody utlenionej zostają i zmieniają Twój naturalny kolor. Pół biedy jeśli jest to moc wody 3%, gorzej jak jest to 6%. Ale nawet przy 3% włosy będą lekko utlenione i sianowate. Zrób sobie jedno pasemko i się przekonasz.Tzw aktywator czy to w szamponie czy w farbie to własnie woda utleniona. Nie daj się nabrać.

Twój kolorek na zdjęciu jest przepiękny. Włosy są błyszczące i widać,że lejące, zdrowe nawilżone i zadbane. Zrób sobie odważniejszy makijaż, jakąś biżuterię ciekawą włóż czy ciuch i będziesz miała zmianę. Może odhoduj grzywkę lub całe włoski. Nie wiem co Ci pasuje. Twoje włosy naprawdę są imponujące, bo naturalne, niezniszczone. Nie każdy może sobie na to pozwolić.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-06-11 o 08:24 Powód: Dopisek.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując