Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-19, 19:19   #693
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Z delikatnych - najbardziej Chanel do mnie trafiaja, bo lubie... androgyniczny look i pewnie kolejne lato bede smigac w mokrych wlosach przylizanych do czaszki . A i kolorystyka fajna .
No i te mocne brwi tez sa cool. Lubie takie 'meskie' nieugladzone makijaze z podkreslonymi brwiami, 'mocna' szczeka, odkrytym czolem i bez najmniejszej szczypty kokieterii.

Czerwona kredke na oku nosilam pierwszy raz chyba w 95tym. Smarkula sie nagapila siostrzanego 'Twojego stylu' i zechciala sobie zrobic look . Fajnie to wygladalo. Grunt to... dobrze zagruntowana concealerem twarz, bo wszytsko widac jak na dloni.
aaa ślczna jesteś i faktycznie androgyniczny look pasuje do Ciebie i czerwone usta tez
masz fajną urodę, można Cię na wiele sposobów wystylizować

ale wyobrażałam sobie Ciebie inaczej, z długimi ciepło-blond włosami, nie wiem dlaczego

co do czerwonej kredki - pamietam, że ok 2000 r była moda na czerwony tusz do rzęs, miałam krótkie włosy i się tak malowałam

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Guacamole, pisząc o "babcinych" zapachach - coco - miałas na mysli coco mademoiselle? kurcze, one mi sie z babcinymi nigdy nie kojarzyly, inne chanelki tak, ale nie te...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując