Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-31, 14:06   #4301
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
OST pure vitamin C20 to azjatyckie cudo, robiące szał w internetach. Ja nie testowałam, najpierw chcę spróbować jakiejś tańszej alternatywy.

Serum robię sama, witamina C z oznaczeniem CZDA + woda destylowana + glukonolakton
Sprawdziłam co to za produkt, skład ma długi i bogaty z wieloma składnikami poza witaminą C, które mają rozjaśniać przebarwienia. Woda i kwas askorbinowy nie dadzą takich efektów, ale na pewno możesz się spodziewać ładnego rozświetlenia cery Jak pisały wyżej dziewczyny, ta forma witaminy C jest niestabilna, ale to nie znaczy, że w ogóle nie działa, trzeba tylko pamiętać o zachowaniu pewnych zasad: dobrze wyparzona/zdezynfekowana buteleczka z ciemnego szkła, może być dodatkowo okręcona folią aluminiową, woda najlepiej do iniekcji z apteki, nie więcej niż 20% witaminy C, a gotowe serum musi być szczelnie zamknięte i trzymane w lodówce maksymalnie przez kilka dni.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2015-07-31 o 14:08
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując