Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-21, 07:40   #71
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Dzień dobry, czy można dołączyć ?
Do regularnego olejowania dopiero się przymierzam, mam rożne oleje zazwyczaj stosowane na wlosy ale pazurki tez pewnie skorzystają. Mam tez olejek Sally Hansen.
Przeczytalam pierwsza stronę i mam małe pytanie. Jeśli grzebanie pod paznokciem psuje przyrost to jak w takim razie czyścić paznokcie? Od lat mam nawyk przeciągania czubkiem metalowego pilnika pod paznokciem, żeby oczyścić z brudu itp, czasem mycie szczoteczka do paznokci nie usuwa wszystkiego.
Witamy i zapraszamy.

Ja noszę praktycznie cały czas pomalowane paznokcie, ponieważ pracuję w gospodarstwie rolnym i ciągle mi coś włazi pod paznokcie-gdyby mi to przyszło na bieżąco wydłubywać to bym w ogóle nigdy nie miała przyrostu. Dzięki pomalowanym paznokciom brudu nie widać(nawet pod pomalowanymi półprzejrzystym lakierem do frencha nie widać, że coś tam niefajnego jest ), nie kusi do dłubania, a zanieczyszczenia i tak wypłukują się podczas mycia rąk lub wieczornego prysznica.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując