Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - karmienie piersią w mijscu publicznym...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-02, 21:59   #4
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: karmienie piersią w mijscu publicznym...

Cytat:
Napisane przez kasienka1977 Pokaż wiadomość
Starszego syna karmiłam trzy lata, Młodszy ssie cyca już pietnasty miesiąc i czasem karmię w miejscach publicznych - zwłaszcza starszy był często karmiony na dworzu, bo on z głodomorów jest i NIGDY nikt tego nie skomentował nieprzychylnie, wręcz przeciwnie dużo pozytywnych komentarzy i miłych uśmiechów
Tylko sie nie obraz, ale czy karmienie dziecka piersia przez 3 lata to juz nie jest lekka przesada?

Cytat:
Napisane przez taka sobie Pokaż wiadomość
ja akurat jestem na NIE, uwazam ze zawsze mozna znależć ustronne miejsce gdzie nikt nam w dekolt nie bedzie patrzył. Wkurzaja mnie kobiety karmiące piersią na ławce w hipermarketach a 20 metrów dalej jest pokój dla matki z dzieckiem. I napisze tylko ze tez mam dziecko i dosyc długo je karmiłam, ale nigdy nie było sytuacji zebym musiała "wywalic pierś wśród tłumu".
Zgadzam sie z Toba. Sama jestem matka polrocznego dzieciaczka, ale przyznam szczerze, ze widok kobiety z dzieckiem przy piersi w parku troche mnie krepuje. Dla mnie to jest zbyt intymna czynnosc i nie wyobrazam sobie, ze moglabym sie tak publicznie obnazac. No i otoczenie tez jest ze tak powiem postawione przed faktem dokonanym. Ja mysle, ze ktos moze sobie nie zyczy ogladac takich scenek w miejscach publicznych.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując