Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - karmienie piersią w mijscu publicznym...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-03, 10:53   #9
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: karmienie piersią w mijscu publicznym...

Cytat:
Napisane przez kasienka1977 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się co to za mentalność, która karmiącą matke każe traktować jak coś nieestetycznego, a psy robiące publicznie kupe na chodniku jako normalny element krajobrazu?
Ja nie twierdze, ze to jest nieestetyczne. Choc moze byc dla niektorych. Ale moze osoby postronne nie chca uczestniczyc w karmieniu piersia. Z roznych powodow - jednych moze razic publiczne obnazanie sie, innych po prostu krepowac. To tez nalezy uszanowac.

I nie rozumiem porownania do psow robiacych kupe. Tobie sie wydaje adekwatne? Choc z drugiej strony i to i to czysta fizjologia.

Cytat:
Napisane przez kasienka1977 Pokaż wiadomość
Prosze podać jakiś medyczny argument optujący za tym, że karmienie dziecka piersią do jego trzecich urodzin jest przesadą.
Czy mam rozumiec, ze to z zalecenia lekarza tak dlugo karmilas piersia? Mi sie wydawalo, ze naturalne w pewnym wieku (przed skonczeniem 3-go roku zycia) jest przechodzenie na pokarmy stale. I mleko tez juz dziecko moze pic takie jak dorosli. To moze do pelnoletniosci dziecka powinnismy karmic piersia jak to takie odzywcze.

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2009-05-03 o 10:54
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując