Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - karmienie piersią w mijscu publicznym...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-03, 18:43   #18
kasienka1977
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 696
GG do kasienka1977
Dot.: karmienie piersią w mijscu publicznym...

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Mi sie wydawalo, ze naturalne w pewnym wieku (przed skonczeniem 3-go roku zycia) jest przechodzenie na pokarmy stale. I mleko tez juz dziecko moze pic takie jak dorosli. To moze do pelnoletniosci dziecka powinnismy karmic piersia jak to takie odzywcze.
Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Jstem swiadoma, ze jest niewskazane podawanie dziecku mleka krowiego niemodyfikowanego przed osiagnieciem odpowiedniego wieku. Dlatego istnieja mleka modyfikowane. Jest to oczywiscie Twoj wybor jak chcesz dziecko karmic i nic mi do tego. Ja jednak nie wyobrazam sobie karmic dziecka do 3-go roku zycia z czysto praktycznych powodow.
No to w końcu nie wiem, czy jesteś świadoma, że dziecku do trzeciego roku życia nie podaje się mleka krowiego, czy też nie jesteś? Bo dwa posty i dwie opinie.
A wytłuściłam Ci, żeby pokazać, że jest informacja o braku przeciwskazań do długiego karmienia piersią i jest informacja o szkodliwości mleka krowiego dla tak małych dzieci, co raczyłaś zanegować.
Każdy ma prawo do swoich opinii, jasne. Zwłaszcza te mamy, które dla własnej wygody zrezygnowały z karmienia piersią, a teraz szukają uzasadnienia dla tego, że nie sprawdziły się jako matki. Medycznych przeciwwskazań do karmienia piersią jest niewiele i każda kobieta jest w stanie wykarmić swoje dziecko. Jeśli oczywiście tylko chce. A to już temat na inną opowieść...
__________________
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co dla nas ma.
W. S. Reymont
kasienka1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując