Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - karmienie piersią w mijscu publicznym...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 19:43   #24
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: karmienie piersią w mijscu publicznym...

Cytat:
Napisane przez kasienka1977 Pokaż wiadomość
No to w końcu nie wiem, czy jesteś świadoma, że dziecku do trzeciego roku życia nie podaje się mleka krowiego, czy też nie jesteś? Bo dwa posty i dwie opinie.
A wytłuściłam Ci, żeby pokazać, że jest informacja o braku przeciwskazań do długiego karmienia piersią i jest informacja o szkodliwości mleka krowiego dla tak małych dzieci, co raczyłaś zanegować.
Każdy ma prawo do swoich opinii, jasne. Zwłaszcza te mamy, które dla własnej wygody zrezygnowały z karmienia piersią, a teraz szukają uzasadnienia dla tego, że nie sprawdziły się jako matki. Medycznych przeciwwskazań do karmienia piersią jest niewiele i każda kobieta jest w stanie wykarmić swoje dziecko. Jeśli oczywiście tylko chce. A to już temat na inną opowieść...

A co ma karmienie piersią do sprawdzenia się jako matka
Czy to jakiś wymóg, że kobieta musi karmić piersią, żeby sprawdzić się jako mama. Dziwne podejście.

Ja nie widzę nic złego w tym, że kobieta rezygnuje z karmienia piersią, nawet jeśli to robi tylko i wyłącznie z powodu wygody. Nie uważam, żeby ten fakt mówił jaką jest matką.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując