Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dewjani po raz pierwszy. Sylwester.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 09:40   #20
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Dewjani po raz pierwszy. Sylwester.

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Hmmm wszystko ładnie pięknie ale mam wrażenie, że brwi są i tak za jasne do twojego koloru włosów. O ton ciemniej i będzie świetnie..

Ale makijaż mi się podoba, tylko różu ciut za dużo
Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
oczy są śliczne, ale jak dla mnie to jest za dużo różu
Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Zgadzam się z powyższym
Cytat:
Napisane przez ajmlilly Pokaż wiadomość
Mam wrazenie, że tu jest za dużo różu i highlighter. Sam makijaż oczu jest bardzo fajny na impreze, ale ten róż w tej ilości i tak wyciągniety do góry mi sie nie podoba. Usta do takiego makijazu oczu dalabym tez mniej wyraziste.Oczy rzadza.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Chociaż jak bliżej jeszcze sie wpatrywać to zależy od światła, ostatnie zdjęcie wygląda deliktaniej ten makijaż, spora różnica w natężeniu koloru. Dlatego nie wiem czy radzić jaśnijesze usta bo jak one wyglądają tak jak na ostatnim to jaśniejsze być moim zdaniem nie powinny sorki za mieszanie.
usta były być może mocne, ja mam w ogóle dość ciemny kolor ust naturalnie. Faktycznie do tak ekstrawaganckich oczu powinny być nieco łagodniejsze.
Ostatnie zdjęcie zrobione jest zupełnie innym aparatem, ale bez flesza i w ciepłym ciemnym świetle. Miało oddać całość twarzy.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Wow, pieknie ciu za duzo rozu wg mnie,ale reszta jest bez zarzutu
Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
Oczka zrobione przeslicznie!!
ale tak jak juz dziewczyny wspominały wymodelować twarz bdrem brązującym i moze troche jaśniejsze usta, chyba ze to tak wyszło na zdjęciach
ale oczka zrobiły na mnie duuze wrażenie
najlepsze jest to, że modelowałam twarz bronzerem

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Oczy są obłędne i fajne kolorowe brewki
Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Piękna i ponętna jak zwykle

Wiesz, że Cię uwielbiam A ostatnie zdjęcie rządzi
Ty już wiesz CO...

Cytat:
Napisane przez spring7 Pokaż wiadomość
brwi faktycznie za jasne
kolory cieni dobrane super chociaż na ostatnim zdjęciu mam wrażenie że coś złego dzieje się w wew. kąciuku
masz bardzo śliczne usta
i twarz by mozna było wymodelować a nie tylko zaróżowić policzki
ale mimo małych uwag jestem na tak
nie za bardzo wiem co masz na myśli "coś się dzieje złego w wew. kąciuku oka", ale być może jestem przyzywyczajona juz do tego błędu i go nie zauważam

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Dewjani Kochana ! Nareszcie można zobaczyć Twoje dzieło
Powaliłaś mnie na kolana, bo wyszło rewelacyjnie ! Makijaż bardzo w sylwestrowym stylu, kolorowy, nasycony, sexowny i ...taki bajkowy
Technicznie bez zastrzeżeń, bo cieniowanie jest pierwsza klasa.
Mały minusik to ciut za dużo różu i jest minimalnie za blisko ust wyciągnięty, ale ogólnie ok, bo to sylwestrowy make up

Czy pisałam Ci już, że jesteś zjawiskowo piękna ?
Pokazuj się częściej Dewjani
No i tu faktycznie masz racje, jeśli chodzi o bliskość różu przy ustach. Zmagam się z tym od jakiegoś czasu
Bardzo się cieszę, że makijaż przypadł Ci do gustu



Dzięki Dziewczyny za oceny make upu
Miło mi, że się spodobał.
Co do różu- chciałam, żeby był mocny, bo makijaż miał być lekko, jak zauważyła Kicia, bajkowy. A ja uwielbiam russian-doll

Jeśli chodzi o brwi- naturalnie mam je dość jasne. Ale faktycznie do mocnych oczu muszę użyć jeszcze mocniejszego cienia do brwi.
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując