Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-13, 22:52   #4654
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Dla mnie ta maska bardziej pachnie słodko niż grejfrutowo
Co do konsystecji to jak ją dostałam to faktycznie wygladała na lekko przymarznietą ale w koncu te paczki idą teraz po 2-3 tygodnie , na dworze jest zimno więc trochę ją przymroziło
Jak postała trochę w pokoju to miała już normalną - jednolitą i kremową konsystencję







Dim ja miałam ten błyszczyk, wklejałam nawet kiedyś fotki.
Zgadzam się z majade, ten błyszczol to nic specjalnego, konsystencja dziwna, zapach taki plastelinowy
Szkoda pieniędzy na niego, postawiłabym go na równi z jakimś przecietnym błyszczykiem z drogerii z półki essence czy sensique




Przyłączam się do pytań o kolorki




Co to są te ciacha i czemu trzeba je kupić?

Irsin zrobi się cieplej i włoski dodatkowo i się rozjaśnią od słońca więc efekt będzie bardziej widoczny
Ja przez rok rozjaśniałam się z ciemnego brązu na blond i miesiac w miesiac po 3-4 godz spedzałam na fotelu fryzjerskim aż mi się cierpliwość skończyła i teraz sobie taki średnio-jasny brąz wymyśliłam

to sa takie markizy mocno kakaowo-czekoladowe z nadzieniem mlecznym - ja je zjadam maczajac w mleku

a wlosy- mam nadzieje, ze cos uda mi sie zmienic, cale zycie mam ciemne z grzywka, chcialabym miec jakas piekna fryzure, a zwyczajnie nie chce mi sie i nie umiem z nimi nic robic
irsin jest offline Zgłoś do moderatora