Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-14, 18:50   #4673
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To tak jak mi

Chyba nie tylko my tak mamy, w wątku ostatnio też jakoś spokojnie
U mnie za to kotka nadrabia za wszytkich energią, lata jak wściekła bo przez ostatnie 2 noce koty sie drą za oknem, przez tą pogodę myslą że to już marzec jest

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
szkoda
heh no to tak nawet nawet chociaz wlaczy mi sie chomik i nakupie maseczki na rok uzywania!


piekne!
wytnie sie jeszcze to, ze sprzedaje podrobki pudrow Benefitu i to takie same jak jeden sprzedawca na all az ciezko mi jest uwiezyc, ze ludzie nie widza, ze to podrobki....
Ja tej maseczki własnie nachomikowałam bo najpierw wzięłam 3 szt, potem dokupiłam 2 szt a w dniu kiedy te 2 przyszły to Zenuś wrzucił je na promocję wiec wzięłam kolejne 2 + szminkę EL kolor Gold.
Teraz tylko 3 tyg czekania i paczka będzie u mnie

Co do tych podrób Benefitu na all to na podstawie aukcji gdzie są real fotki muszę powiedzieć że te podróby sa naprawdę dobrze zrobione
Nie są to jakies Juicy Tubesy bez numerów czy Fever Glossy skrzyżowane z La Laque tylko faktyczne wygladają jak oryginalny produkt - opakowania, naklejki.
Któregos razu tak usiadłam nad aukcją w której są te róże i bronzery i analizowałam wszystkie szczegóły po kolei - zawartość - wiadomo na odległośc nie sprawdze zapachu czy konsystencji, kolorystycznie na zdjęciu wyglada ok. Pędzelek też wygląda na dobrze zrobiony. Kartonik i naklejki to samo ale w końcu co to za filozofia zrobić czy zamówić takie kartoniki u producenta, na drukarce wydrukowac naklejki i poobklejać pudełka.
Jedyne czego brakuje to wybitego kodu produkcji - w benefitach kod jest wybity w ten sposób ze jest jakby wyskrobany na tych papierowych naklejkach pod spodem kosmetyków (mam paletke Powder Pop i puder BluffDust). Wiadomo nikt nie bedzie siedział i tego wyskrobywał a taka maszyna która wybija tak kody to juz inna technologia niż betoniara do mieszania pudrów czy drukarka do naklejek

na tej aukcji na przykład
http://allegro.pl/benefit-roz-thrrro...396395700.html
sa real fotki i dokładne zbliżenia ale z tyłu opakowań nie widać wybitego kodu produkcji a na 100% byłby widoczny przy takim ujęciu gdyby oczywiście tam był
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora