Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 11:51   #3698
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

kitka bierz swinke albo krolika- choc kroliki sa bardziej indywidualne... ale ja bym nie mogla juz zyc bez krolicy czy psa

encha bardzo wspolczuje z moim dziadkiem poki co nie mam zadnych klopotow i wreszcie zle wspomnienia mi minely...
choc pochowalismy dziadka mojego tz niecaly miesiac temu...

infa sliczne wloski ale ja wolalam cie chyba w jasniejszych...

a ja juz wrocilam z zakupow z rossa mimo mrozu poszlam z lola i kupilam sobie 3 lakierki do pazurow- 2 rozowe, jeden ciemny stalowy z drobinkami brokatu, plyn do demakijazu z rivala, nowe mleczko isany do ciala miod i wanilia
takze jestem zadowolona
tylko nie wiem kiedy przetestuje kolejne lakierki bo poki co ten sie trzyma za☠☠☠iscie a na pusto nie bede zmywac
sadze ze jesli nigdzie mi nie odprysnie to ponosze jeszcze tydzien- do 2 tyg odrostow, i przemaluje a potem znow uzupelnie- po miesiacu bedzie- i co 2 tyg malowanko na inny...
taki mam plan, no ale genialnie na zelu sie trzyma

kotka co ile malujesz lakierem bo ci odprysnie?
ja bym wziela ten lek do konca dla pewnosci... zeby potem ci nie wrocilo, bo wtedy ten lek juz nie zadziala...

macie jakies zdanie o lakierach miss sporty?
bo ja nigdy nie mialam a dzis taki piekny roz oczo☠☠☠ny z niego widzialam no ale nie wzielam...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora