Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-30, 12:20   #3708
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie wchodzilam w linka wiec wielkie brawa dla producenta ze nie sciemnia jak inni
sprawdzilam tylko sklad zazwyczaj nie wchodze w linka zeby nie kierowac sie tym co pisze producent


bunny z miss sporty maja fajne lakiery mam kilka z tej serii color clubbing quik dry

lece teraz ja po jakas zdobycz
no wlasnie z tej serii club cos tam...

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny lakiery z miss sporty fajne róż widziałam fajny
ja kupuje od nich orange, blue i red

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------



rozumiem
faktycznie fajnie, że nie ściemniają
zastanawiam się ale jeszcze mam jedno całe i pół opakowania prolady
więc mam czas
widzialam blue i red tez piekne i generalnie to one i roz mnie interesuja, bedzie promo od jutra w rossie po 4zl z groszami to sie przelece po nie w takim razie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja też chce już zakupy... ale dopiero w sobotę jade

ja nie używam zwykłego lakieru tylko jak pisałam wcześniej hybrydowego
http://allegro.pl/jaapee-2xlakier-ma...025323353.html mam od nich już numerki 02 ,04, 46,42 malowalam już 46 i teraz mam 04 a to nie ma szans odprysnąć serio trzyba sie jak żel
a lek Flucofast mi został jeszcze tylko na jeden dzień, tylko gynalgin jeszcze na pare dni. A ja miałam lakiery z miss sporty i są bardzo fajne, całe wakacje malowałam nimi (różnymi kolorkami) paznokcie u stóp
ojej a ja myslalam ze ten ost to zwykly lakier ten jasniutki roz...
cofam pytanie jak tak.
kotka ja bym ten gynalgin dokonczyla- on jest wazniejszy jak flukofast
ile ci sie na stopkach trzymaly? odpryskuja bardziej czy sie scieraja?

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Infa - przepiękne masz te włosy <3 Właśnie takie mi się marzą, ale u mnie o wiele vciemniej by wyszedł teraz ten syoss


Kitka- bierz świnke morską ja miałam kiedyś dwie świnki morskie i króliczka i świnki są zdecydowanie bardziej przyjazne i towarzyskie
śliczne są te rozetkowe


Blondbunny-
fajne te nowe zdobycze, ale cały czas ciekawa jestem jak tam farbowanie Garnierem
przeciez pisalam ze ja pasuje
obejrzalam beze- i jak dla mnie kolory zupelnie inaczej wyjda jak na pudelku
a tego srebrzystego nie trafilam jeszcze bo nigdzie ich nie ma.
jak obejrze to musialby byc naprawde kozacki zebym mu zaufala no i pisalam ze jak dla mnie mega minus to cena za jakosc garniera...nie bede bulic po 20zl na 2-3 tyg za farbe ktora mnie w pelni nie zadowala a wrecz da slabszy efekt niz farba za 10zl... kiedys farbowalam i pamietam jak mi sie po tyg robil matowy splukany kolor i nie wiem czy chce to przechodzic znow...
za to jesli trafie promo na palette to kupie teraz a10- i zrobie znow dla porownania


laseczki a pytalam tak o te miss sporty bo na kwc opinie bardzo slabe i teraz nie wiem czemu jak wy jestescie zadowolone?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora