Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-13, 17:53   #1594
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
farbuje wlosy naturalnym ciemnym blondem (l'oreal sublime mousse odcien 7.0) ale wychodzi jak jasny braz - blondynka raczej nikt by mnie nie nazwal zatem pisze w tym watku
mam problem polegajacy na tym, ze od czasu dekoloryzacji i polozenia przez fryzjerke brazowej farby ktora wyszla rudawa (a bylo to w sierpniu ubieglego roku) wszystkie farby wyplukuja mi sie na rudo. tzn. w normalnym swietle sa jasnobrazowe, ale w sloncu i w sztucznym swietle polyskuja zdecydowanie rudawo jest to efekt przeze mnie niepozadany.
wiem ze powinnam przelamac to niebieskim ale gubie sie w gaszczu farb doradzcie mi prosze, jaka farbe najchetniej drogeryjna (lub mix farb, kolorow) powinnam polozyc aby pozbyc sie tej rudosci? chodzi mi o cos wlasnie na poziomie 7, aby nie przyciemnic wlosow.
i czy polecilybyscie jakies farby bez amoniaku ktore maja chlodne odcienie na tym poziomie? np. perfect mousse schwarzkopfa - jak on wychodzi i jak sie spiera?
pisalyscie ze popiel tez przelamuje, ale gdzies czytalam znow ze moze nie wyjsc zbyt ladnie a raczej brudno... poza tym czy popiel to nie zielony?

zdjecia:
wlosy okolo 1,5 miesiaca po farbowaniu. jak widac potrafia wygladac tak jak tego oczekuje ale w pewnym swietle widac o co mi chodzi z ta rudoscia... (i pewnie troche zalezy tez od aparatu bo w rzeczywistosci roznica nie jest az tak wielka)

bardzo przepraszam jesli odpowiedz jest juz gdzies w tym watku, przegladalam go ale jak juz pisalam i tak nie wiem co konkretnie nalozyc na wlosy
Dobra decyzja, żeby rude potraktować, niebieskim popielem, (7.1 lub właśnie 701, żeby była 7 ;1 i ewentualnie 0 w numerze. Niebieski zneutralizuje je do neutralnego brązu. Zostań na poziomie 7, w profesjonalnych to jeszcze blond, a nie brąz jak napisałaś.
Sklepowe rzadko tu używamy, raczej profeski, bo wiadomo czego się można spodziewać po nich, cenowo i wydajnościowo wychodzą lepiej, a po sklepowych oznaczeniach to różnie bywa.
Widzę, że masz włosy takie jak nasza caate, Ona na swoje kładła profesjonalną londę 6.1 więc ciemniejszą, al może spróbuj 7.1
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując