Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-13, 19:31   #1596
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Dzieki za rade Cenowo raczej nie wyjdzie mi lepiej jak tak patrze... Chyba ze jedna tubka farby i oksydant wystarcza mi na wiecej niz raz przy mojej dlugosci?
A wracajac do drogeryjnych, znasz moze (lub ktos inny ) jakas farbe 7.1 oprocz loreala? bo mysle jeszcze o zmieszaniu 7.1 i 7.0 ale loreal sie srednio oplaca bo to byloby okolo 2x30zl=60zl
Ja sobie chwaliłam Allwaves ok 18zł + 11zł oxy 1l, Caateostatnio zadowolona z londy 6.1, pisała o cenie gdzieś wcześniej, też ok 20żł, tylko mała tubka, bo 30ml. Dziewczyny zadowolone również z goldwela, ale to różnie, jednym seria stay cool 6bs, czy 6sb wychodzi zimno innym rudo....blondbunny napisała mi, że Allwaves nie jest najlepszą farbą na rynku, ale wydajnościowa jest 100ml tubka, proporcje mieszania 1:1,5 ż kolei poleca Welle koleston, lorea'l Majirel (dziewczynom zawsze na rudo się wypłukiwało) Alfaparf (sprawdziłam cena ok 28zł) .
Zawsze możesz zsobie kupić naturę np 7.0 i mixton (korektor koloru) niebieski i dodawać do natury, w ten sposób zwiększać intensywność niebieskiego w mieszance.
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując