Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapalenie jajników
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-23, 15:26   #7
Zasmutana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Ze swojego pokoju:P
Wiadomości: 299
Dot.: Zapalenie jajników

Cytat:
Napisane przez postrzelona20 Pokaż wiadomość
no własnie w czwartek wróciłam ze szpitala... ale...ja sie nadal zastanawiam nad soba i moimi bólami...kobietki moje drogie..moze najpierw napisze co mi na sercu lezy..otóż...wypisali mnie ze szpitala,bo wybrałam dozylne antybiotyki przez 7 dni,a ze dostalam okres to nic mi nie robili i brzuch i tak mnie bolal,ze nie umialam sie okreslic,czy mnei jajniki bola,chociaz przed okresem ból sie zmniejszyłł,ale dzisiaj niestety bóle znowu wrócily a okres juz mi sie kończy...taki sam ból jak przedtem...ale chodzi mi tez o to,ze wyniki morfologi,ob i crp nie wskazywaly na zadne zapalenie(wszystko w normie)..mialam robione usg dowcipne i wykryto u mnie 3 cm torbiel n aprawym jajniku....i teraz tu są moje watpliwosci i pytania..czy mozliwe jest to,ze lekarz cos pominął,a moze to wcale nie jest zapalenie jajników,tylko moze cos innego??ja juz mam tego wszystkiego dosyc...moze powinnam isc na usg przez powłoki brzuszne,zeby wykluczyli chorobe nerek,czy czegos innego...bo owszem prawy jajnik mnie boli(wiadomo torbiel),ale lewy??? ja już mam dośc tych lekarzy,wizyt....nie wiem co mam robic a nie chce tez,zeby ktos pomyslał,ze wymyslam sobie choroby itd prosze wyraźcie swoja opinie
p.s co mam brac zeby organizm mi sie zregenerował po tych wszystkich antybiotykach

Nom ja mialam dokladnie to samo bole jajnikow,i podobno zapalenie obustronne. Bralam leki i niby przeszlo ale wrocilo za kilka tygodni.Wiec zmienilam lekarza,ktory powiedzial ze to dziwne ze tak mloda osoba i juz zapalenie.I skierowal mnie na badanie moczu.Okazalo sie ze to nerki i pecherz a bol poprostu tak promieniowal,ze wydawalo sie ze to jajniki.Ale co dziwne po tych tabletkach na zapalenie zostaly mi zrosty na jajowodach.Lekarz powiedzial ze to normalne i zebym sie nie martwila.Okazalo sie ze to powazna sprawa bo pozniej nie mozna miec przez takie zrosty dzieciIde za 2 tyg na badania juz do calkiem innego lekarza.Wiec lepiej dowiedz sie czy zostaly ci zrosty a jak tak to dzialaj zeby nie bylo za pozno.Ja obecnie czekam na wizyte.daj znac co u ciebie.
__________________
Pomyśl chociaż raz ile możesz dać każdego dnia...


Zasmutana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując