Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-06, 09:44   #17
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
No to chyba muszę Cię zmartwić, bo w owej perfumerii widziałam przezroczystego Halloweena, więc Twojej setnej z kolei CM można byłoby się jednak bliżej przyjrzeć.
Z tego co kojarzę w Paryżu jest około 30 perfumerii Marionnaud, a ja nie pisałam, w której dokładnie dokonano mi zakupu, ciekawa jestem więc w jakiż to magiczny sposób wiesz w której zostały moje perfumy kupione ...

Cytat:
A ton wypowiedzi rzeczywiście bardzo niemiły (choć oczywiście nie ma obowiązku być na forum miłym, to czasami warto delikatniej wypowiadać swoje zdanie), a jeżeli temat uważasz za bzdurny, to go omijaj i nie wypowiadaj się.
Nie widzę nic niedelikatnego w mojej wypowiedzi. A wypowiadam się, ponieważ to forum jest nieco inne od ... innych, i powinno być raczej skarbnicą wiarygodnych informacji niż luźnych dywagacji sprężynkowych. Ale faktycznie wypowiadam się tu rzadko i będę jeszcze rzadziej, bo niektórych rzeczy po prostu nie da się tu czytać.

Cytat:
Autorka nie dorabia ideologii do sprężynek, ale pokazuje jeszcze jedną drogę sprawdzania Chanel pod kątem oryginalności.
Co wg mnie jest startą czasu, bo image butelek Chanel zmienia się zbyt często by można było wyciągnąć z nich jakiś probierz oryginalności.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując