Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-22, 17:40   #11
jankeska_40
Przyczajenie
 
Avatar jankeska_40
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 4
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Cytat:
Napisane przez bettyboom1000 Pokaż wiadomość
A może zamiast botoksu lepiej pomyśleć o laserze? jest bezpieczny i przede wszystkim skuteczny, nie wymaga znieczulenia. Wypełni zmarszczki, odmłodzi twarz, szyję, dekolt, co dusza zapragnie

Witam ponownie
Po upływie dosyć długiego czasu spokojnie mogę się wypowiedzieć co udało mi się zdziałać ze zmarszczkami pod oczami - nic. Rozmawiałam z moim doktorkiem i powiedział,że laser może owszem ale to już jest mocno inwazyjny zabieg - w skrócie polega na "poparzeniu" skóry pod oczami, po zabiegu minimum 3 tygodnie bez światła ,ponieważ po laserze po prostu schodzi skóra i narasta od nowa, przy głębokich zmarszczkach zabieg trzeba powtarzać. No i ryzyko powstania blizn ostatnio robiłam botoks na kurze łapki a na wrzesień jestem umówiona na wypełnienie preparatem Redensity II. Co do kwasu to również się przekonałam,że efekt był za pierwszym razem ale i tak nie taki jakiego się spodziewałam natomiast po kolejnym wstrzyknięciu kwasu hialuronowego zmarszczki ależ owszem zniknęły ,ponieważ w ich miejsce powstały worki. Tak naprawdę nie wiem co gorsze. Chyba muszę pokochać moje oczy
__________________
bo piękno jest w nas.........
jankeska_40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując