Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-30, 10:39   #1818
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Ja mam taki plan, że będę co tydzień, przy nakładaniu maski, dodawać do niej hennę Cloche tak robi i na jakiś czas henna trochę łapie. Zawsze to szybciej niż tradycyjnie a może kolor trochę będzie widać. Muszę spróbować.
Fajny sposób, ale muszę dopytać o szczegóły: rozrabiamy normalnie hennę i potem dodajemy do maski, czy od razu sypką do maski i po wymieszaniu na głowę? Zostało mi sporo henny, może to jakiś sposób na jej wykorzystanie i nie dopuszczenie do przesuszenia włosów... Chociaż ja i tak zwykle mieszałam odżywek, czy maskę z gotową henną i taka mieszankę trzymałam kilka godzin, a i tak mi przesuszało to włosy. Szczególnie widzę to na zdjęciach

Z innej beczki - Dziewczynki możecie polecić jakiś dobry olejek do ciała, który nawilża zamiast balsamu i nie zapycha porów skóry (mam do tego tendencję)? Przyszły chłody i "schnę"....

Z jeszcze innej beczki - gratuluję Sylwiusaka dzieciaczka i życzę dużo zdrowia Mamusi i synkowi

A Wam Dziewczynki gratuluję zakupów - śliczne zbiory!!!! Zazdraszczam Wam szczerze
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora