Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-25, 21:08   #4044
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mnie pianka baikal'a podpasowała ale z tego co pamietam to bardzo szybko się skończyła i była nie wydajna, ale jeżeli chodzi o samo działanie to była okej wszystko mi domywała jak trzeba

A jak stosuję mydło z czarnuszki codziennie 2 x dziennie to jest to szkodliwe? Bo w sumie mi ono odpowiada, ae duzo osób pisze na forum ze mydło tylko raz na jakiś czas i nie wiem co robić?

Kupić jakis delikatny zel a mydłem myc twarz tylko co jakiś czas?

Jak sadzicie?
Ta pianka ma dużo pochwał w sieci, ale ja nie widzę ani jednej zalety. Najgorszy możliwy typ oczyszczacza dla mojej skóry. Nie ruszała kompletnie makijażu, ani sebum, nie robiła kompletnie nic, tylko się ślizgała po skórze, a po zmyciu na wierzchu miałam tłuszcz, a w środku mega wysusz. Nie wiem, może mi się trafił jakiś bublowaty egzemplarz, bo niestety, jeśli o ruskie kosmetyki chodzi, to często są zmieniane składy. W internecie jednocześnie krążą po sklepach kosmetyki niby te same, a każdy ma inny skład w zależności od partii. Ja już ruskich kosmetyków nie kupię więcej.

Jeśli czujesz, że mydło Ci służy, nie masz ściągniętej skóry, trzymasz skórę w ryzach, jest w dobrej kondycji, nie ma wysypów, to czemu masz rezygnować
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora