Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Frezarka - ceny, opinie, frezy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-24, 21:11   #1467
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Frezarka - ceny, opinie, frezy

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Mając dobre kopyto można zrobić wszystko 😀 te kopytka z Ali za niecałego dolca to badziew w porównaniu z kopytkiem, które mam w pracy mając dobre kopytko, żel do skórek i cążki można cuda zrobić z pazurami

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------


A masz jakieś sprawdzone modele frezow i sklepy internetowe ? Oglądałam jakiś czas temu frezy w sklepach z narzędziami dentystycznymi, ale jakoś nie mogłam ogarnąć tych różnych rodzajów frezow

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
A jakie kopytko polecasz? Bo prawde mówiąc wolalabym zostac przy wydaniu kasy na kurs media mix niz z kombinowanego
Co do frezow to najpierw znalazlam strone w internecie ale juz nie pamiętam, ale tego samego dnia podjechalam w miescie do pierwszegk lepszego sklepu medycznego i tam kupilam.. Jutro moge Ci fotke wysłać co mam.

Rodzaje to zolty czerwony najdelikatniejszy, pozniej niebieski średni i zielony najostrzejszy.. z tego co ogladalam filmiki na YT to frezy najczęściej byly niebieskie albo czerwone a kształt wybralam też po filmikach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując