Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ciąża a opalanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-21, 17:56   #18
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: ciąża a opalanie

Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
To na ten temat jest chyba tyle samo teorii co na temat farbowania włosów w ciąży Ja się opalam normalnie, znajome w ciąży też, po ciąży też i nic im się nie dzieje. To w takim razie kobiety w ciąży musiałyby się zamykać w domu i nigdzie nie wychodzić np. w taki dzień upalny i słoneczny jak dzisiaj A jak mają uczulenie na samoopalacze i tego typu kremy to co mają zrobić Chyba tylko szklana szafa z przyciemnianymi szybami im pozostaje
Nie no - tak wogóle to myslę, że każdy niech zrobi jak uważa
To prawda teorii jest wiele i każdy robi to co uważa za słuszne , ja tylko chcę ostrzec dziewczyny bo moja siostra własnie przez opalanie w ciąży(nie lezała plackiem tylko chodziła po słońcu zeby się wygrzewać) jest teraz cała w ciemnych plamach wtedy jak pytała lekarza to mówił że ciąża to nie choroba i z umiarem mozna się opalać, a gdy kilka lat po porodzie dostała plam i wybrała się do lekarza dermatologa to pierwsze o co się zapytał to czy opalała się biorąc pigułki antykoncepcyjne i czy zabezpieczała sie filtrem będąc w ciąży ona powiedziała że nie bo lekarz pozwolił koprzystać ze słoneczka z umiarem, teraz jest wściekła na siebie bo wyglada nie zaciekawie zresztą ja też bo opalałam się biorąc hormony .

Co do filtrów to mineralne nie uczulają ponieważ zostają na skórze nie wnikając do niej także spokojnie moga uzywac ich kobitki które mają skórę skłonną do podrażnień.

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-05-21 o 21:39
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując