Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedszkole - wszystko, co chcecie wiedzieć
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-10, 11:05   #26
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Rekrutacja do przedszkola- to jakaś paranoja!

Też jestem zdegustowana i zdołowana. Każda gmina wymyśla własne zasady rekrutacji.
u nas zapisy już trwają od 1 marca do 15 kwietnia. co z tego że zaniosłam wniosek pierwszego dnia, jak moje dziecko będzie brane pod uwagę na szarym końcu.
bo najpierw zapisywane są dzieci które juz uczęszczają do przedszkola i wyrazają chęć pozostania tam na następny rok, potem wszystkie 6 latki bo wiadomo - obowiązkowo.
potem dzieci rodzica samotnego, obojga pracujących lub studiujących rodziców, niepełnosprawnych, korzystających z opieki społecznej ... a nikt nie wziął pod uwagę osób takich jak ja czyli samotnie wychowujących bo ojciec dziecka za granicą !!! błedne koło nie mam jak szukać i podjąć pracy póki nie wiem czy dziecko zostanie przyjęte do przedszkola a nie przyjmą dziecka do przedszkola bo nie mam pracy i siedzę w domu i mogę się nim zajmować to jest chore !!!
no i na dzień dobry powiedziano mi ze juz tych dzieci co są z roku na rok jest 50 więc wolnych miejsc jest tylko 50 i marne szanse ze go przyjmą!!!
to jest po prostu podcinanie skrzydeł kobietom które chcą a nie mogą się rozwijać zawodowo.
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując