Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki to kolor? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-28, 14:57   #1839
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: jak uzyskać taki kolor włosów?

Cytat:
Napisane przez adellee Pokaż wiadomość
O MATKO I CÓRKO JAKAŚ TY PIĘKNA!
Wciąż taka ładna jesteś?

Ja bym myślała nad jakimś średnim brązem, wygląda to trochę na chłodny, zimny kasztan, nie są to złotawe odcienie na moje oko.
Chociaż jakość nie jest wspaniała i naprawdę mogę się mylić, trudno określić co to może być za kolor, ale może rozejrzyj się na ALLEGRO
5, może 5.2 chociaż odcienie naturalne to te gdzie jest sama cyferka, bez niczego po kropce, 5.0 może być zbyt ciemny.
http://allegro.pl/koloryzacja-loreal...458068618.html - tutaj paleta o której kolorkach mówię
No nie mam pojęcia szczerze mówiąc...
Hmmm muszę powiedzieć, że połechtałaś mnie nieco może troszkę to próżne, ale miło usłyszeć taki komplement - nawet jeśli to była przeszłość. 10 lat to szmat czasu, wydaje mi się, że nieco więcej mam ciała (do nadrobienia ) i mam krótsze, ciemne włosy, a właśnie b.chciałabym wrócić do naturalnego. Chociażby dlatego, aby dać im spokojnie odrosnąć. Wydaje mi się, że kiepska jakość zdjęcia nie mówi za wiele, bo do tej pory mówiono mi (opieram się na mamie, ja jestem dyletantem kolorystycznym), że miałam ciepły kolorek, między jasny brąz a ciemny blond (latem ponoć jaśniejszy), z tym że jak patrzę na paletkę, to jasny brąz - poziom 5, to jest tak naprawdę ciemniejszy kolor niż sądziłam... Dziękuję za linka

CD: oto ja sprzed roku - szaleństw kolorystycznych cd. ten kolorek jest co prawda prześwietlony przez aparat z lampą (stąd rudość), ale czy wg Was idzie uzyskać coś takiego stosując dajmy na to koleston Wella 88/0? czy może jasniejszy (bo u mnie standardowo wychodzą ciemniej o odcień)??

ostatnie zdjęcie - tak wyglądał mój naturalny kolor w sztucznym świetle lampy (2005r.)- prześwietlony, ale mniej więcej podobnie wyglądał latem, rozświetlony od biegania na słońcu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 190486_10150420796170574_700430573_17636562_4895844_n.jpg (44,5 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koleston_2.jpg (32,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja 2005.jpg (18,2 KB, 161 załadowań)

Edytowane przez Martencja24
Czas edycji: 2011-02-28 o 23:12
Martencja24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując