Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 16:08   #226
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Falabella dzięki za odpowiedź
Acnederm,skinorem i Lysanel przerabiałam,miałam robiony zabieg kwasem pirogronowym,sama też bawiłam się (oczywiście ostrożnie) kwasem migdałowym (peelingi i tonik) Może rzeczywiście skuszę się na ten wymaz(z tego robi się antybiogram?) bo często robią mi się takie rany jakby przy gronkowcu,a dermatolog uważa,że wymaz niepotrzebny bo dobrze wiemy,z czym walczymy.Mam pójść do jakiegoś laboratorium? jak to się robi? h0rmonów nie miałam badanych... może rzeczywiście powinnam to zrobić (chociaż oprócz trądziku wszystko wydaje się być ok)
Oczywiście biorąc te antybiotyki cały czas brałam osłony. Na codzień (czy to lato czy zima) stosuję filtr 30,a z lekarzem gadałam dobre pół godziny i wspominałam mu o pełnej dawce i wie o tym,przerabiał to z pacjentami (już wiele osób leczył Izotekiem) i w 90% efekty są świetne. Serum lemon stosowałam jakieś 2 lata temu i podobnie -szału nie było (teraz czytając wasze wypowiedzi przypuszczam,że mogłam go stosować zbyt często) Ani Zoracku ani Atredermu nie próbowałam. A jeżeli chodzi o wszystkie DZIAŁACZE to stosuje je zgodnie z zaleceniami lekarza i systematycznie,bo mi również bardzo zależy na tym,że twarz wyglądała dobrze.Podkreślę fakt,że nie mam grubej i tłustej skóry ... jest delikatna i sucha (tak wiem co się dzieje,gdy się skórę wysusza,że produkuje sebum próbując się nawilżyć) jednak cały czas nawilżam i nawilżam i zazwyczaj doprowadzam w ten sposób do zapchania,nie mogę dojść do poziomu odpowiedniego nawilżenia :/ a trądzik mam tylko na twarzy.
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora