Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-13, 16:29   #2787
kajjaa7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam!
Moje odczucia po depilacji laserowej Lightsheer DESIRE - podobno jeden z najnowocześniejszych.
Problemy z nadmiarem odwłosienia miałam od zawsze, ale po boskich kuracjach hormonalnych - starania o dziecko - problem zdecydowanie się zwiększył.
Aktualnie praktycznie w jednym czasie robione mam: bikini ( z głebokim) linię białą, uda oraz włoski na twarzy.
Jak jest ? Boli jak diabli.
Jakie efekty ? : na twarzy reweelacja mimo ze buzia popuchnięta 2 dni, ale mam rzecyzwiscie mocne grube czarne włosy. Po pierwszej sesji wloski zaczęly odrastać dopiero po 4 tygodniach - zdecydowanie rosną wolniej, sa słabsze. Dzisiaj sesja druga - znowu bolało jak cholerka, ale zobaczymy jakie będą efekty.
Jeżeli chodzi o partię dolną, efekty mniej spektakularne, ale mimo ogromnego bólu ( szczególnie głębokie bikini) myślę że efekty są bardzooooooo zadowalające.

Pozdrawiam

Ps nie wiem czy w dobrym miejscu wklejam wiadomosc, ale to moj pierwszy post
kajjaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując