Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ból sutków
Wątek: Ból sutków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-10, 11:15   #9
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Ból sutków

Dziewczyny, proszę nie piszcie, że ból sutków jest w 99% objawem ciąży. Nie jest, gdyż każda kobieta jest inna. Wystraszyłam się niesamowicie czytając wasze wpisy, gdyż w okolicy dni płodnych miałam problem z zabezpieczeniem (pęknięta prezerwatywa). Zaczęłam panikować, płakać po nocach tym bardziej, że moje cykle są nieregularne a często przed okresem bolą mnie piersi. Pojawiła się wokół sutków nieco ciemniejsza obwódka, która występowała u mnie czasem przed okresem. Jednak czytając wiele wpisów stwierdziłam, że niechybnie jestem w ciąży, spanikowana popędziłam do lekarza ginekologa. Ból sutków, jak się dowiedziałam, NIE JEST OBJAWEM CIĄŻY. Nie można w ogóle mówić o czymś takim, jak objaw ciąży w 2,3 tygodniu. Jak mówię, każda kobieta jest inna: mnie przed okresem bolały całe piersi, teraz tylko sutki. Przez stres mój okres spóźnił się o 4 dni, po czym po wizycie u lekarza (wpierw zrobiłam test: wynik wyszedł negatywny, jednak nie uspokoiło mnie to) dostałam okres. Nie sugerujcie się wpisami innych, wszystko zależne jest od waszego typu hormonalnego jak i bardzo zmiennych objawów, jakie mogą wystąpić przed okresem, a może się to zmieniać naprawdę często. Nie denerwujcie się dziewczyny, a zróbcie test bądź sprawdźcie wszystko u lekarza, gdyż to jedyne wiarygodne źródło. Żadne obwódki i ból
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując