Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-08, 07:46   #573
absencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Post Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

hej dziewczyny
sporo komentarzy w tym watku to zapytania albo opinie osob, ktore sa swiezo po depilce (nie wspominajac o reklamowych trollach).

moja przygoda z depilacja laserowa jest dosc dluga i chcialabym sie z wami nia krotko podzielic, moze komus sie przyda

mialam ponad 20 (tak, dwadziescia) zabiegow na wasik. i wciaz go mam. nieco rzadszy ale wyratsa tak samo jak wczesniej

potem zabralam sie za nogi - ktos moglby powiedziec, ze wasik odrastal z przyczyn hormonalnych (mam wszystko w normie), ale nogi sa miejscem jak pewna madra pani kosmetyczka powiedziala - miejscem, w ktorym nawet hormonalne zawirowania nie sa widoczne i wloski nie beda odrastac. coz, odrastaja jak dzikie - bylam na 4 zabiegach i super jest przez peirwszy mies po dep, nozki gladkie, a potem - lipa. teraz sobie darowalam juz, kasa wyrzucona w bloto

dodam tylko, ze depilacje byly robione najlepszymi laserami, nie pamietam juz nazw, light sheer bodajze, strzelalo jak trzeba, wypadalo potem tez

depilacje polecam wszytskim, ktorzy nie maja co zrobic z kasa i na dodatek lubia sie poludzic i pomeczyc
absencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując