Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-18, 17:27   #2069
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witam!!

Mam pytanie dziewczyny. Mam cerę (chyba) tłustą, ale przesuszoną, ciężko mi to ocenić. Mam skłonność do wyprysków (zwłaszcza na policzkach) i zaczerwienień, też zaskórników (na policzkach głównie ) , trochę przetłuszczanie się i pochodne.

Ogólnie mówiąc stosuje od jakiegoś tygodnia żel hialuronowy z olejem tamanu i serum z mącznicy lekarskiej na zmianę. 2x w tygodniu peeling mechaniczny Ziaja, od czasu do czasu maseczki z glinką. Na wypryski stosuje Payot. Wcześniej kombinowałam z różnymi kremami - m.in. Vichy Normaderm, ale czułam, że niewiele to daje a podrażnia cerę. Staram się całkiem przejść na naturalne kosmetyki i testuje właśnie kremy BB (używam też podkłady z Bourjois) . Ponadto od kilku dni jem codziennie dużą dawkę owoców.

Ogólnie efekty nie są złe - wyraźne wygładzenie, oczyszczenie (aczkolwiek dosyć liczne wypryski odkąd jadę na tym zestawie kosmetyków). Dodatkowo czuje, że mam przesuszoną skórę - taką skorupę - od kremów BB i podkładów mam strasznie podkreślone skórki na policzkach, koło ust (najbardziej) i trochę na czole.

Jest mi ktoś w stanie polecić coś naturalnego czy z BU czy mazideł, co pomoże nawilżyć moją skórę, ale jej nie zapcha? A może powinnam coś wyeliminować z tego co stosuje?
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując