Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak to się dzieje, że kochał ,a nagle "nie wiem co czuję i nie chcę Cię ranić" ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-24, 09:20   #1
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077

Jak to się dzieje, że kochał ,a nagle "nie wiem co czuję i nie chcę Cię ranić" ?


Byłam z facetem koło pół roku, na początku jak wiadomo, euforia, zakochanie.. z czasem trochę emocje ostygły. Jak zwykle...

Zaczęliśmy się kłócić, o byle pierdołki.. w końcu szczerze pogadaliśmy, i się zaczęło układać. Myślałam, że przeszliśmy już ten "trudny etap". A najgorsze jest to, że to on mi mówił, że nie wierzy , że ja z nim na poważnie itp. no ale dogadaliśmy się, było pięknie dalej i byłam szczęśliwa, że wyszliśmy na prostą.. A tu za 2-3 tyg, napisał , że musimy pogadać. Ja zawsze odbierałam takie sygnały, że oznacza to koniec i się myliłam, dlatego postanowiłam zaryzykować...

Pogadaliśmy i wyszło właśnie to , że on nie wie co czuje, że dobrze mu, że lubi moją rodzinę ale ,że nie wie czemu tak jest itp... Nie wspomniał nic o rozstaniu.. no ale nie było innej możliwości, wiec ja to powiedziałam.. Powiedział mi, że nas skreślam... czy nie ma innego wyjścia.. no i tak się skończyło...

Teraz jesteśmy na etapie "przerwy" on myśli co czuje a ja czekam co on wymyśli... i mamy pogadać za niedługo. Najgorsze jest to w tym, że on cały czas daje mi sygnały, że coś do mnie czuję, że mu zależy, pisze do mnie.. pyta o zdrowie itp... Jak go pytam , o co mu chodzi, że ja tego nie ogarniam.. on mi pisze, ze sam nie wie czemu tak jest...nie wie czemu ciągle o mnie myśli itp...

no i co ja dziewczyny mam z tym zrobić ?? czekam na tą rozmowę , ale czuję , że raczej już nic z tego, że on nie chcę ze mną być.... Tylko dlaczego wysyła inne sygnały???
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując