Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowy peeling kwasem salicylowym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-07, 21:58   #2294
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Domowy peeling kwasem salicylowym

Cytat:
Napisane przez zmisia Pokaż wiadomość
Fiasco a powiedz Ty mi duszyczko na jakim Ty obecnie stężeniu jesteś, i co po nim widzisz ? Przesuszenie, łuszczenie, napięcie skóry ?
teraz jeszcze na żadnym Używam toniku migdałowego, ale to niewiele daje.
Chyba najwyższe stężenie, do jakiego doszłam, to 28% - oczywiście potem tego żałowałam, bo łuszczyłam się strasznie, schodziły GRUBE płaty naskórka - mimo iż teoretycznie skóra była już trochę zahartowana Najlepsze rezultaty otrzymywałam przy stężeniach zbliżonych do 20%.
Generalnie wygląda u mnie to w ten sposób, że dzień, dwa dni po zabiegu skóra wygląda raczej normalnie, potem dopiero się napina, skóra wygląda wręcz jak posmarowana klejem - taka ściągnięta dziwnie. Potem się złuszcza. Tak do kilku dni. Ale to wszystko zależy nie tylko od stężenia, ale też od poziomu nawilżenia skóry, rozpuszczalnika (olej, spirytus, PEG), częstotliwości zabiegów i innych substancji, które mogą mieć działanie złuszczające (jak maści na trądzik).

Teraz na pewno będę ostrożniejsza i bardziej cierpliwa, tzn zabiegi częściej, a z mniejszymi stężeniami, i na oleju (a nie spirytusie)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując