Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-27, 19:51   #96
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
To prawda Bedzie juz trzeci:P WIdocznie chodizmy tymi samymi... watkami hehhe

Jezeli lubisz takie zywsze kolory to moim zdaniem w Mardi Gras warto zainwestowac. Dla mnie to kolor uniwersany nadajacy sie i na jesien i na lato Taki neonowy fiolet, ale nie krzykliwy :P No udal im sie ten kolor.

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------



Jak mialas bable z plynem pod skora to jest wysokie prawdopodobienstwo, ze ten primer zwyczajnie Cie uczulil.

Natomiast ja z Semilaca estem zadowolona, choc kupilam go z mysla o lakierach z CZ to tutaj bede wiedziala w jaki sposob faktycznie dziala.
Nie, to poparzenie, nie uczulenie. Jedna rękę zalalam, pieczenie nieziemskie w kilka sekund po nałożeniu, utrzymywało się kilkanaście minut, stopniowo malało. Na drugiej ręce nakladalam oszczędnie i było ok, choć piekło tu gdzie skórki drasniete
Cytat:
Napisane przez niebieska_chmura Pokaż wiadomość
Jak ostatnio miałam MG na paznokciach, facet na randce zapytał "Jaki to kolor? Buraczkowy?"
Ja o red pearl uslyszalam wampirzy kolor

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez chellaria Pokaż wiadomość
wiem, że pewnie w pierwszej częsci było już to napisne ( ale jestem dopiero na 20 stronie) a potrzebuję szybkiej decyzji bo chce złożyć zamówienie na alepaznokcie a więc mam 3 pytania;
1. Czy top no wipe jest lepszy od zwykłego? ( wyczytałam że zwykły lubi robić efekt brudnych paznokci, czy w przypadku tego drugiego nie ma takiego problemu?)
2. Czy pod hard milka jest konieczna baza? (mam na mysli tylko hard+top, bez koloru)
3. Czym różnią się wzorniki do paznokci tzn są wąsk1. ie i szerokie- jakie wybrać? może polecicie mi które konkretnie z tych będa najlepsze dla nowicjusza http://www.allepaznokcie.pl/kategori...akrylu-i-zelu/
z góry bardo dziękuę za szybka odpowiedź, a ja powoli nadrabiam poprzednią część
1. Top no wipe jest super, polecam! Zmienia kolory lekko w niebieski połysk bo ma bloker, SA po prostu zimniejsze.
2. Lepiej dawać bazę, choć jak nie dalam w kilku przypadkach, to i tak się dobrze trzymało.
3. Formy/szablony, nie wzorniki! Tylko te szerokie, nigdy wąskie. Szerokie lepiej się kleja, wygodniej się pracuje.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując