Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-13, 22:05   #4080
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Mina1991 Pokaż wiadomość
Nawet kremu pod oczęta ?
Ja nie wyobrażam sobie go pominąć
Zawsze stosuję rano i wieczorem i od kiedy to robię moje drobne zmarszczki się spłyciły...




W tej chwili jestem wierna Pharmacerisowi Hydrolipidowemu...
LRP jest gorszy pod makijaż od Pharmacerisa?
krem pod oczy jak najbardziej używać
filtry chemiczne działają dopiero jak się dobrze wchłoną w skórę a smarowidła nałożone pod mogą robić okluzję i w dużym stopniu upośledzać prawidłowe działanie chemicznych filtrów.

Tak, według mnie jest dużo gorszy, miałam LRP ultra lekki i aksamitny i oba zachowywały się okropnie Ultra lekki to tak naprawdę żółtawa rzadka emulsja olejowa, wszystko warzyło się na nim okropnie a krem aksamitny był ciężki i bielący, również powodował warzenie się nawet bezbarwnego pudru ale jak masz bardzo suchą skórę to może Ci się sprawdzi. Mieszańcom i tłuściochom odradzam. Miałam też wersję kremo żel spf 30 i on po przypudrowaniu długo fason trzymał ale na maksa dawał alkoholem i paliła mnie po nim skóra od tego alko a dry touch mi się rolował

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zakładam, że mowa o normalnym życiu, kobietach mających pracę/rodzinę/inne aktywności. Jasne, że reaplikacja co 2 godziny (poza plażą) jest fizycznie możliwa, ale nazywa się to obsesja.





To zależy od cery, nie ma kremu ani żadnego innego kosmetyku, który się u wszystkich zachowuje tak samo. Dlatego pytaj o próbki. Inaczej możesz się nieprzyjemnie rozczarować.




Mam od niedawna Ettusais Watery Gel SPF50 PA+++ KLIK. Nie zachwyca mnie. Nie jest to żaden żel, tylko gęstawy krem. Bielenie na poziomie Pharmacerisa/ emulsji Lirene czyli jak na europejskie dobrze, jak na azjatyckie kiepsko. Bardzo czuć w nim alkohol. Przez zawartość tlenku cynku ma skłonność do osadzania się w zmarszczkach, trochę też włazi w pory, ale da się to rozsmarować.
Więcej nie kupię i wracam do Kose FASIO UV Protect Gel N SPF50+ PA++++.
no lipa że i taka droga Anessa i Ettusais okazały się takimi bublami

mnie zainteresowały filtry-bazy z Clio Kill protection Perfect Sun jest "wygładzacz i matowiacz"- Pore Primer, tonujący- Tone Up sun base i zwykły sun cream:
http://www.maxmarket.sg/image/data/C...ck%20ENG03.jpg


tak wracając do tematu, jak można reaplikować filtr co 2h zakładając że kobieta się maluje czyli albo podkład i puder gruntujący-ryżowy,bambus, skrobia albo puder a na to lekki koloryzujący puder i róż bo ciężko mi to sobie wyobrazić jeśli chodzi się do szkoły lub pracuje
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora