Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W co inwestować z kosmetyków?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-25, 13:16   #6
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: W co inwestować z kosmetyków?

Moim zdaniem warto zainwestować w dobrą bazę pod makijaż i dobry podkład. Przekonałam się, żę makijaż trzyma się o wiele lepiej kiedy nakładam pod niego bazę (a juz baza pod cienie do oczu to rewelacja, zanim kilka lat temu jej nie odkryłam, nie uzywalam w ogóle cieni, bo smarowanie powiek podkladem nie pomagało).

Dobry krem do twarzy - tu na pewno warto zainwestować, niekoniecznie w sensie wydawania duzych pieniędzy, ale nie warto kłaść na twarz pierwszego lepszego kremu.

Mleczko, żel do mycia twarzy, peeling - one maja spełniac konkretne funkcje, mianowicie zmywac makijaz i oczyszczać, więc nie musza być drogie ani wyszukane.

Cienie do powiek - nie ma sensu inwestować w drogie cienie, chyba, że codziennie uzywamy tego samego cienia. Ale posiadanie 15 kompletow luksusowych cieni to przesada, nie zdążymy tego zużyć. W moim przypadku cień z niskiej lub średniej półki jest idealny, bo stosuję bazę pod cienie.

Blyszczyk nie musi być drogi, może być taki za kilka zlotych, bo i tak jest mniej trwały niż szminka. Natomiast jesli chodzi o szminkę, zwłaszcza w ciemniejszym kolorze, to nie warto brać pierwszej lepszej. Warto zainwestować w taką, ktora jest trwała i nie wysusza ust, bo zjedzona ciemna szminka wygląda tragicznie.

Perfumy - tu jestem zdecydowana, sprzeciwiam się podróbkom, które pachną sztucznie i płasko. Lepiej zainwestować w jeden dobry zapach albo używać oryginalnych, ale nieco tańszych zapachow typu Naomi Campbell, Bruno Banani czy wręcz dezodorantów perfumowanych.

Tusz do rzęs - używalam tuszow ze średniej i niższej półki i trafiały się zarówno buble, jak i cudeńka. Byleby nie był to tusz niewiadomego producenta.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując