Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zwichnięta rzepka w kolanie, artroskopia - proszę o rady wizażanki, które to przeszły
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 21:19   #16
alexiana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 354
Dot.: Zwichnięta rzepka w kolanie, artroskopia - proszę o rady wizażanki, które to pr

Słuchaj ja miałam zwichnięta rzepkę w kolanie ponad 5 lat temu, zjeżdżałam ze ślizgawki i źle stanęłam na nogę. Rentgen wykazał ów zwichnięte, miałam gips od paluchów do połowy uda, po 9 dniach miałam sprawdzane czy mam wodę w kolanie, jednak nic nie było. Następnie zmiana gipsu na cięższy i tak 3 tygodnie w domku. Po zdjęciu długo nie mogłam zwyczajnie chodzić, bałam się stawiać nogę, uginać ją. Miałam 3 centymetrowy zanik mięśni i lekko obrzęknięte kolano, ale po kilku miesiącach ustabilizowało się.
Do dzisiaj czasem mi ta rzepka skacze po kolanie, co jest dość nieprzyjemnym uczuciem, a potem przez 3 dni mam kłopoty z chodzeniem. Niedawno skakanie rzepki udziela mi się w drugiej nodze, z czym teraz planuję iść do ortopedy. Ta kontuzja to nie przelewki- miałam 5% uszczerbek na zdrowiu, więc jestem na pół kaleką. Do końca życia trzeba uważać. Przesrane
alexiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując