Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-11, 18:56   #3506
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No właśnie kusi mnie mega remont łazienki. Mam dwie i nie mam najmniejszego pojęcia co za bies mnie podkusił żeby w do jednej z nich wstawić wannę Przez 8 lat mieszkania użyta była może 15 razy A do prysznica to codziennie kolejka oczywiście. No i kusi mnie wymiana na kabinę właśnie, ale ponieważ nie kładliśmy pod wanną kafli (bo coś obliczenia zawiodły ) to trzeba by wymienić też kafle w łazience (tych kafli już nie produkują ), a łazienka jest średniej wielkości więc pomijając koszty też i dużo roboty. A że kasy nie ma (bo chyba z 9 tys. musiałabym mieć) to nadal kolejka do prysznica będzie pewnie
Wanna Ja mam teraz tylko kabinę (do której z wiadomych powodów kolejki nigdy nie ma ), ale marzę o wannie ... O tych wszystkich relaksujących kąpielach z pianką w świetle świec ... Zawsze mnie kąpiele relaksowały, choć oczywiście wiem, że kabiny są praktyczniejsze. W przyszłym roku planuję zakup mieszkania (domu?) i szczerze mówiąc mam zagwozdkę, czego tak naprawdę wymagać od łazienki.

Winly, że niby ten Angel taki pospolity? Yyyyyy, chyba do tyłu z tym jestem, w ogóle nie wiem, o jaki zapach chodzi. Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiona jestem

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-10-11 o 19:02
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora