Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-11, 10:22   #3875
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Lemirka Ci podała linka do balkonetkowego katalogu staników, to naprawdę kopalnia wiedzy jeśli chodzi o zdjęcia 'nabiustne'. Poza tym 28F wcale takie male nie jest, więc bez kompleksów Właśnie na balkonetce możesz poczytać opinie dziewczyn z mniejszym biustem np. 28D o kolekcji Cleo Nie mówiąc już o samym blogu Miłego czytania
Dziękuję za linki, ta galeria jest świetna.
Ale patrząc na te zdjęcia dochodzę do wniosku że gdzieś popełniłam błąd w sztuce przy mierzeniu, bo 28F to sporo większy biust od mojego.

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
w la-senzie nie było zadnego, ale poszukam jeszcze innych.. Tylko to jest strasznie ciasne.. ale napewno przymierze 30tke jak znajde-dziś nie miałam już siły..
Ja niedawno zakupiłam 3 staniki LaSenzy 32C.
Są bardzo ciasne w obwodzie, i miseczki też są ciasne, muszę się garbić żeby mnie nie cisnęły, a i tak robią mi czerwone kreski w pół piersi.
A najlepsze jest to, że poszłam na 'profesjonalne' mierzenie i facetka powiedziała że mam 32B. Brak słów. A 32 C mnie ciśnie!
Chyba się urwę na przerwę do Debenhamsa, zobaczę czy mają Panache i Freye.

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Jesli w obwodzie 32 bylo CI ciasno to prawdopodobnie oznacza, ze masz biust rozsmarowany pod obwod i musisz go staranniej wygarniac do miseczek (zaraz poszukam opisu)
No właśnie mi też jest ciasno.
I mam potem czerwone krechy pod biustem na żebrach. Czemu tak?


A wogóle to dzieńdobry.
Kto chce zieloną cherbatkę?

Ps. No to teraz przepadłam w stanikowym temacie . Co jeszcze macie kochane w rękawach? Jakie będzie następne kuszenie?
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora