Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-07, 22:57   #3387
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Frenka, Angel zaraz Wam przesle, ale cos mi wolno chodzi net, wiec jak nie przejdzie to bedzie jutro rano z biura. po kilku miesiacach doszlam do wniosku ze za duzo zachodu, za malo efektow przy niektorych mieszankach. Jak ktos ma czas i lubi sie bawic ok, ja czasu czesto nie mam. Ale wszelkie peelingi wielbie za efekty odswiezajace/oczyszczajace.

Angel Ty masz problemy jak pisalas ( kto ich nie ma?), musisz bardzo powoli wprowadzac wszelkie nowosci i nie doprowadzac do przesuszenia/odwodnienia.

Ja akurat wymieszalam znow PHA 10% i cos tam mi powyskakiwalo.

a Lumiere jak nie ma tak nie ma, pewnie przydzie na Trzech Kroli....
moje próby z naturalną pielęgnacją zakónczyły się dość tragicznie (kilkanaście przebarwień po niespodziewajkach ) w zasadzie to nie wiem co zawiniło. Będę wdzięczna za PW ... może jeszcze kiedyś się odważę.
Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Mi w zmarchy nie wchodzi , ale musze go kłaść na czystąskórę , ewnentualnie po hydrolacie lub świetliku bo inaczej mi się waży , ale to jest tylko i wyłaącznie wina mojej skóry, bo widziałam jak wygląda to na oku ludzi z normalną skórą Na pewno nie przekreslam HR ani Forget It bo to sa naprawdę super korektory

sposobu bez kremu chyba nie próbowałam... jutro czas na test w takim razie

I ostatnie głupie pytanie Z jakimi owocami już robiłaś...boję się że np moga z a bardzo niktóre puścić wodę i będzie ciapa a nie ciasto....
BTW..mam nadzieję że te torby sa ECO bo strasznie mi schodzą ostatnio


Violl udało Ci się coś ustalić w sprawie MAD2?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora