Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przekłuwanie uszu - problem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-19, 23:10   #61
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

Miss venflon, nic do Ciebie nie mam, ufam w Twoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie piercingu, jesteś bardzo, ale to bardzo potrzebna i pomocna na tym forum, ale możesz się już wyluzować z tymi chorobami - a ja coś na ten temat wiem. Nawet w przypadku intensywnego bezpośredniego kontaktu z krwią jest tylko kilkadziesiąt procent zakażenia - trochę wiary w nasz system immunologiczny A mówienie, że od pistoletu można się zarazić WZW jakąkolwiek literą lub HIVem - to już zakrawa o paranoję. Jeżeli ktoś idzie się badać na WZW, bo przebił sobie ucho pistoletem, to niech kupi chybił trafił w totka po drodze - takie samo prawdopodobieństwo.

Nie mówię, że jest to niemożliwe - bo jest możliwe. Ale straszenie ludzi takimi chorobami, okienkami serologicznymi i innymi tego typu naprawdę nie pomaga. Gdyby nasz organizm był tak podatny na tak minimalne zarażenia, rasa ludzka nie rozmnożyłaby się do ponad 6 mld.

PS Ja nawet nie marzę o takim uświadomieniu społeczeństwa, żeby myli ręce po wyjściu z toalety, co dopiero o tak daleko idącej samoświadomości. Ale są jakieś granice paranoi
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując