Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-24, 09:44   #591
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

tak na szybko bo sie nie wyrabiam
Klasyk, ten tydzien to masakra jakas, jeszcze jutro wyjscie firmowe

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Nawet was nie czytam no nie mam sily... ale zapierdziel.... Na dodatek teściowa się obraziła na mnie i pojechała. Zostaję sama z dwójką dzieci bez pomocy męża... jedno szalejące, stęsknione, krok w krok, a drugie domagające się żarcia co chwila. Wczoraj malutką bolał brzuszek, a dzis jak wyżej... nawet nie zjadłam obiadu. dlaczego nikt mi o tym nie powiedział, że nie dam rady?????


Co do malej miała tygodniową serię antybiotyków 3x dz. (jeden godzinny z pompy) do tego doszła żółtaczka i sie naświetlała. Matko jak ona wygladała, w ropnych pryszczach, potówkach, a naskórek jej schodzi płatami nawet z paluszków. Jedyny plus odpadł jej pepuszek w 6 dobie. Nie mineła jej w związku z tym cała dodatkowa prawie codzienna seria pobrań krwi, kuć itd.. ale trzyma sie dzielnie i przybiera na wadze. za to mama chodzi i płacze
co do dietowania, to was pobiję w tydzień minus 10 a jak tak dalej będzie intensywnie całe dnie to za tydzień nie będzie śladu. idę spać
:glaszcze: no wariatka ona jest, wiesz??
nie mam slow.
jak Ty sobie dajesz rade atojko..?





Ja chciec wszystkie jajka.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

i jeszcze jakby ktos chcial to mnie mozna GODZINAMI czesac i robic cokolwiek z wlosami. zaplace
Moich braci wiecznie sie prosilam. za 5 zl. Starszego zawsze w konia robilam i nie placilam ale on kiepsko czesal. Mlodszy juz cwaniak(ale lepsze umiejetnosci fryzjerskie) i zadal z gory zaplaty

tz tez srednio umie
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora