Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-19, 19:42   #3566
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
ja jestem wierna minerałom (i Blusche).

dorzucam małą aktualizację prochową, bo reszta jeszcze gdzies nad oceanem

i malutka dokładka benefitowa-ktora od razu wędruje na wymiankę, odzwyczaiłam się juz od takich kosmetyków:/

swatche na zyczenie szanownych wizażanek

Slicznieciekawie wyglada zestaw bronzerow
Widze,ze Blusche stalo sie Twoja ulubiona firma mnie wciagnelo SilkNaturals,Lauress i czekam na LL swoja droga przy kosmetykach mineralnych jest duzo wieksza dowolnosc bo zawsze mozna sobie cos wymieszac/domieszac idt.przez co paleta kolorow staje sie bogata

Z checia zobaczylabym swatche gdybys miala chec i okazje bo odcienie prezentuja sie kuszaca.

Kolekcja Benefitow tez fajna mialam chwile,ze cala tradycyjna kolorowka szla w odstawke ale jednak nie potrafie z niej zrezygnowac calkiem wiec tymbardziej podziwiam silna wole nie tylko na kuszenie i zachwyty

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
J


Hmm, muszę przyznać, że miło mnie zaskoczyły, bo podchodziłam do nich sceptycznie. Są ładnie napigmentowane, ładnie się rozprowadzają, kolorki też mi się podobają. Zawsze używam cieni na bazę AD, więc na niej trzymają się u mnie cały dzień. Jak jest bez bazy to nie wiem. A! i co mnie jeszcze zaskoczyło to to, że nie osypują się z pędzla podczas malowania - czego nie znoszę po prostu. I to co jeszcze mi się podoba, to że błyszczące kolorki, to jest taki subtelny błysk a nie świecąca na kilometr perła, bo za tym też nie przepadam
Kolejna opinia,ktora sprawia,ze mam ochote kupic ktorys zestaw
Podoba mi sie Twoja staranna recenzja
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując