Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 14:00   #4768
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Pamiętacie mój wadliwy cień? Wczoraj odwiedziłam MACa i dostałam nowy , przyjęli reklamację bez mrugnięcia okiem.
No i tak ma byc


Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Mam ochotę na jakąś pomadkę w beżu, jasnym różu, dlatego chciałam Was spytać, czy MACowe nadają się do suchych ust? Nie wysuszają?
Mnie matowe wysuszają, ale inne już nie. Piling (dzieki Kasiu) i jakies dobre smarowidlo do
ustek i jest git

A na mnie TE nie dzialal, ale Mamusie i Siostrze pasuje, ale ja mam co ukrywac pod gałakam ja potzrebuję cięższego kalibru, nie tylko rozświetlenia, ale te Macowe i tak spróbuję

Cytat:
Napisane przez jouka2 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Jestem nowa w wątku i mam pytanie do Was - obeznanych w temacie. Czy w sklepach MAC zdarzają się promocje (kosmetyki taniej albo jakieś gratisy przy zakupach)? Czasem zaglądam do sklepu w ZT w Wawie i na razie się nie natknęłam, a trochę mi głupio zapytać...
Jestem zainteresowana bazą pod makijaż z SPF 50, tylko najchętniej w jakiejś promocji cenowej - ale z pewnego źródła, żebym wiedziała że kosmetyk jest świeży i nie podrobiony (do allegro nie mam zaufania). Gdzie polecacie kupić tę bazę aby nie zbankrutować, a mieć pewność że wszystko z nią jest ok?
I - na koniec - jakie macie doświadczenia z tą bazą? Czy jest fajna na lato aby makijaż nie spływał ze spoconej twarzy, i czy jednocześnie chroni przed słońcem?
Z góry dzięki za pomoc!
Z tego co wiem Mac nie robi jako takich promocji, w moim brytyjskim zdarzają się dość często, ale to wynika z tego ze jest on w domu handlowym debenhams i to wlasnie ta sieć handlowa organizuje jakies akcje.
Podobnie jest w polskich. Na przyklad jakies "noce zakupów" czy Dzien Kobiet i wtedy w całej galerii sa jakieś promocje.
Inna mozliwośc to karta znizkowa, ale to tylko dla wizażystów.
A bazy nie mialam i nie ocenię.

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-03-28 o 14:13
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora