Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. IX
Wątek: Essence cz. IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-06, 12:28   #2801
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja też nie ale mam tam najbardziej po drodze jak jestem w Krakowie więc siłą woli zawsze zahaczam o niego. Dobrze, że przynajmniej Panie są miłe i uczynne i zawsze mi pokażą gdzie stoi limitka i wspomogą informacjami Stokroć wolę Douglasa na Floriańskiej
Ja też. Teoretycznie do tego w Czyżynach mam najbliżej i najczęściej tam bywam, ale na szczęście pracuję i studiuję na Starym Mieście, więc ten na Floriańskiej często odwiedzam.
Nie mogę przeboleć tylko Natur - bo żadna mi zdecydowanie nei jest po drodze :/

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No i o to chodzi właśnie: jeśli na włosy nakładasz czarny a z natury jesteś jasnowłosa, to efekt nie będzie wyglądać naturalnie. A czekoladowa farba na ciemnowłosej daje przepiękny efekt- ślicznie mieni sie w słońcu i tylko wydaje się być czarna. Kiedyś w liceum próbowałam jakąś czekoladę na wlosy nakładać- pianka welli- i efekt był żałosny.

Czy któraś z Was używała tych folii- nalepek na paznokcie? Mojej córce strasznie się podobają i nie wiem czy to w ogóle sens ma.
Z natury jestem szatynką i teraz mam problem, bo nie wiem czy zostac w ciemnym kolorze, prawie czarnym, czy wracać do blondu
Ponoc mi dobrze w obu według znajomych, a taka opinia wcale nei pomaga -_-
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora