Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-28, 22:51   #443
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Zapach jest ziołowo-hmmm wstydzę się napisać jaki brzydki,no Mam nadzieję, że jak nasmaruję nim włosy na noc, to zasnę

Szukałam u mnie tych olejków Alterry, ale nie było.
Przełam się i smaruj. Włoski Ci podziękują. Ja po kilku smarowaniach przyzwyczaiłam się i mogę nawet powiedzieć, że lubię ten zapach.

Jutro będę w Rossie i nie wiem czy się nie skuszę na ten olejek Alterry. Ale z drugiej strony mam sporo smarowideł Chyba kolejne mi nie potrzebne... A może się przyda... Ale po co... A....

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
mogę oczywiście
u mnie przyczyną może być po prostu osłabienie włosów lub odstawienie tabletek (to bardzo prawdopodobne nawet)
pochwaliła mnie za zrobienie badań (z krwi) i że możemy chociaż wykluczyć przyczyny zdrowotne (czyli np tarczyca, żelazo lub zbyt mała ilość czerwonych krwinek)
płyn do wcierania nie wiem jaki ma skład (jutro odbieram) ale mam w niego wlać jeszczę biostyminę i wit B6 (takie w ampułkach) i wcierać codziennie w skórę głowy
do tego witaminy
biotyna (Biotebal 5)
miedź i cynk (Zincuprin)
wit C
wit A plus E

i mam się nie stresować wypadaniem bo stres jeszcze wszystko pogarsza

i na problemy z podrażnieniem skóry i łupieżem mam używać dermenę ale na przemian z moim naturalnym szamponem
no i powiedziała że generalnie naturalne kosmetyki są lepsze (zapytałam przy okazji co sądzi)
Trzymam kciuki za szybką poprawę.
Ja jutro idę z wynikami do lekarza i zobaczę co mi powie. Czym moje wypadnie włosów i plamy na paznokciach są spowodowane.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora