Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-29, 20:15   #2217
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Witamy.
Zbiory robią wrażenie. Mi tylko ziaja ulga nie pasuje, ma wprawdzie całkiem, całkiem skład, ale ma również DMDM i inne takie.
No właśnie tez tak myślałam jak chodzi o Ziaja Ulga, że nie do końca jest naturalna

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Izuz fajnie, że do nas dołączyłaś Zbiory piękne i zasługują na "ach, ach" (powiedzenie mojego synka, trzeba na nie zasłużyć pięknymi zbiorami lub zakupami )
Ach te Nasze Kochane dzieciaczki, same słodkości

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Witam, witam
Przedstawiam pomysłodawczynię listy złych składników
Zresztą od razu napisałam, że to pomysł Izus.
cieszę się, że jesteś
Witam

Taka lista wydaję mi się, że naprawdę by pomogła
Ja jeszcze należę do tych co poszukają informacji, które mnie interesują, ale są też takie osoby co wolą co chwilę pytać



Właśnie tak patrzyłam sobie na ten szampon Khadi, szkoda tylko, że taki drogi, bo myję włoski codziennie i szampony mi szybko schodzą A teraz czekają mnie wydatki, wesele, OC i co najważniejsze to 2 latka mojej córeczki

No i widziałam dziewczyny, że rozmawiałyście o włosach. Ja też mam cienkie i mimo, że moja mama jak byłam mała robiła wszystko, aby mi je zagęścić nic się nie udało z tym zrobić Takie geny
Szkoda, że nie mam na głowie takich grubych i mocnych włosów jak na nogach
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora