Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wina włosów czy czegoś innego?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-20, 07:56   #1
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska

wina włosów czy czegoś innego?


hej. Nie wiem co jest z moimi włosami. Kiedyś jak farbowałam włosy albo robiłam pasemka zawsze byłam zadowolona z kolorku zazwyczaj był taki jak na opakowaniu mniej więcej. Moje włosy generalnie dobrze przyjmowały farbe. Więc się zdziwiłam jak kupiłam farbe L'oreal blond a wyszedł mi rudy. Wkurzyłam się, ale stwierdziłam dobra miałam ciemniejsze włosy oki wina włosów nie farby. Minął miesiąc i postanowiłam znowu zostac blondynką kupiłam farbe Garniera i jak sie dzisiaj zobaczyłam to za przeproszeniem szlag mnie trafił lekko jasniejszy, ale cholera jasna cały czas rudy. Mam dosyc rudego. Nie jest mi brzydko w tym kolorze więc wytrzymam, ale gdzie ten mój blond. Nie wiem jak jaest tego przyczyna zwłaszcza że jak pisałam wczesniej nigdy nie miałam problemu z przyjmowaniem farby przez moje włosy. Czy miałam ciemne czy czerwone (tak tak kiedys miałam czerwone) zawszy blond mi wchodziły, a teraz nie wiem co mam robić bo nie chce niszczys włosów ciągłym farbowaniem.
Dodam jeszcze, że kiedys farbowałam zwykłą farbą Joanny i efekt był super tylko tyle, że farba zachowywała się jak szamponetka po około 20 myciach farba dosłownie zmywała sie z włosów.
No ale Garnier i L'oreal to chyba dobre firmy?
Juz sama nie wiem co robić
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując