Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-30, 19:31   #4060
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
świetnie to ujęłaś w słowa jak zaczęłam farbować włosy na czarno to miałam to samo, dopiero wtedy czułam że lepiej być nie może. Przyjaciel jak mnie zobaczył w nich pierwszy raz też się zachwycał, że jestem królewną śnieżką nawet większość koleżanek najlepiej wspomina u mnie ten właśnie kolor. Ale cóż, jakbym miała naturalnie ciemniejsze włosy to spoko, ale przy moich mysich i przy obecnej krótkiej fryzurce odrosty dawałyby wrażenie bardzo rzadkich włosów...
Ja bym po prostu nakladala farbe na same odrosty co 2 tygodnie, ew. wspomagala sie dobrymi szamponetkami. No i zamiast w czern mozesz celowac w ciemny braz, kontrast bedzie mniejszy, a powinnas wygladac bardzo dobrze.
Ja sie zastanawiam czy nie byloby mi dobrze w platynowym blondzie (bo cos wyrazistego musi byc ), ale zapuscilam wlosy wiec nie chce ich katowac rozjasnianiem, no i... szczerze watpie, zebym wygladala w polowie tak dobrze jak w czerni. :/

Jakis czas temu mialam jeszcze czerwone wlosy, fajne byly, ale zabawy z farbowaniem ze hoho, poza tym wygladalam jak 15-16 latka, jakby nie wystarczylo, ze i tak na swoje 20 nie wygladalam nawet w czerni.
Ostatnio za to rozwazam taki bardzo ciemne, chlodne bordo i na nie chyba sie zdecyduje.
Jak wroce do domu wrzuce foty.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora