Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 07:20   #3598
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Bry!
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
ale super połączenie a jaka miętkaa..


Załącznik 5185860
to moje maluszki rosną!
Dziękuję

Świetne masz maluszki i wcale nie takie malutkie
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
super to wygląda
Dzięki
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Urwał nać. Od rana nieprzerwanie sypie śnieg. I to gęsto. Ręce opadają


Kurcze , rewelacja Zaskakujące połączenie, ale pasuje idealnie.
U mnie do południa śnieg, potem do wieczora deszcz... i znowu nie ma słońca. Czarno to widzę

Dzięki Chciałam żeby było trochę pisankowo
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Marzy mi się taki kształt
Może dokładnie taki sam nie będzie, bo mamy ciut inną płytkę, ale to nic niemożliwego Tylko, że masz naprawdę piękne jajeczka, a z migdałów mogłabyś nie być zadowolona. Ale gdybyś kiedyś chciała się pobawić, to czemu nie
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Bardzo, bardzo, baaardzo podoba mi się to połączenie Nie przepadam za tym JJ, ale w tym duecie jestem na TAK!
Słowa uznania od Prezesa
Pięknie dziękuję
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
EDIT: Ciemne lakiery na moich krótkich do opuszka kwadratach (może tego nie widać, ale naprawdę są do opuszka) wyglądają źle. W jaśniejszych kolorach wyglądają dużo lepiej. Jednak skoro już mam ciemne kwadraty, które mi się nie podobają, to trochę pokoloryzowałam...
Miałam pisać pod poprzednim postem, że masz świetne pazurki. I, żeby nie było, naprawdę mi się podobają są proste, ostre i ładne, czyli takie jakie bardzo lubię Ale jak zobaczyłam te dokolorowane migdałki to...
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

:lov e: Cudna miętka a pazurki suuuuuuuuuuper :0
Dziękuję Bardzo mi miło miętce też
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ale miałam przygodę. Z pół metra śniegu u mnie nasypało i jak wracałam od babci to mnie zarzuciło, więc obróciłam samochód żeby w zaspie się zatrzymać. I na środku skrzyżowania sobie stanęłam Akurat jakaś babka odśnieżała więc wyleciałam z samochodu i do niej "Dzień dobry, czy mogłabym pożyczyć od pani łopatę?". Babka mi dała i odśnieżałam pod kołami i jakiś facet z synem się zatrzymali i mi pomogli Najśmieszniejsze jest to, że ta babka sobie poszła po drugą łopatę i dalej sobie odśnieżała
Pełen luz, lubię takich ludzi


cdn...
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora