Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-28, 12:28   #3763
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
sylwiusaka właśnie rozważałam zakup tego dezodorantu dr organic tea tree dla siebie Czy ten zapach nie jest jednak zbyt męski?

anula szkoda, że declare wycofują z rynku. To, co jest w TK Maxx to niestety niesprzedane zapasy. Przynajmniej w Polsce już ma nie być tej ekologicznej linii

A to moje nowe nabytki:
1) szampon jabłkowy lavera - świetny na lato
2) odżywka arganowa do włosów dr. organic - rewelacyjna, dziękuję anuli za rekomendację
3) olejek do demakijażu clochee - zakupiłam w uroczym stacjonarnym sklepie w moim rodzinnym Szczecinie. Miło patrzeć, jak dwie pasjonatki kosmetyków naturalnych założyły własną firmę i produkują w Polsce takie fajne kosmetyki. Olejek zmywa tusz do rzęs i w ogóle nie szczypie w oczy.
4) krem wielofunkcyjny do suchej skóry Weleda - po jednym użyciu znika z łokci "skóra żółwia"
5) krem pod oczy bezzapachowy santaverde - szybko się wchłania, ale nie jest wcale taki lekki, bogaty, treściwy, dla 30stek+ w sam raz
6) moje ulubione mydło aleppo, tym razem w wersji z olejkiem z róży damasceńskiej - jeden z nielicznych zapachów, które mnie wciąż uwodzą.
piękności
cieszę się, że odżywka arganowa Ci podpasowała też ją teraz używam
to mnie zmartwiłaś okrutnie info o declare
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora